شرکت ﻣﻬﺎن ﻣﻮج ﻣﻬﺮ با هدف اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی، خودکفایی، اشتغال زایی و توسعه پایدار در بخش زیر بنایی کشاورزی اقدام به سرمایه گذاری و تلاش هدفمند جهت ساخت کالای ایرانی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به دست متخصصین جوان داخلی نموده است و در راستای این هدف مقدس نوار آبیاری قطره ای را با کیفیتی مشابه نمونه های اروپایی با نام تجاری یزد دریپ تولید و به بازار عرضه نموده است.

photo_۲۰۱۷-۱۲-۲۵_۱۱-۴۱-۵۹

یکی از روشهای آبیاری که در سالهای اخیر توسعه یافته، روش آبیاری قطره ای با استفاده از نوار آبیاری قطره ای تیپ می باشد. این نوارها در طول خود و به فواصل معین دارای روزنه خروج آب بوده و آب را به صورت قطره ای با فشار و دبی مشخص خارج می سازد. نوارتیپ قابلیت نصب در سطح و عمق خاک را دارد و به دلیل ترکیبات مواد اولیه آن در مقابل اشعه آفتاب، ترکیبات شیمیایی، سموم علف کش و سایر ترکیبات اسیدی مقاوم است و برای آبیاری باغات، محصولات زراعی، ردیف کاشت و گلخانه ها مانند: گوجه فرنگی، سیب زمینی، پیاز، توت فرنگی، خیار سبز، ذرت، گندم، چغندر قند و غیره  مورد استفاده قرار می گیرد.

 نوار تیپ یزد دریپ به عنوان یک محصول کارآمد در سامانه های نوین آبیاری و قابل رقابت با نمونه های خارجی موجود در بازار می تواند سهم به سزایی در کاهش مصرف آب ، کاهش هزینه های آبیاری ، افزایش بهره بروری زمین و نیروی انسانی را به همراه داشته باشد .