شرکت ﻣﻬﺎن ﻣﻮج ﻣﻬﺮ با هدف اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی، خودکفایی، اشتغال زایی و توسعه پایدار در بخش زیر بنایی کشاورزی اقدام به سرمایه گذاری و تلاش هدفمند جهت ساخت کالای ایرانی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به دست متخصصین جوان داخلی نموده است و در راستای این هدف مقدس نوار آبیاری قطره ای را با کیفیتی مشابه نمونه های اروپایی با نام تجاری یزد دریپ تولید و به بازار عرضه نموده است.

photo_۲۰۱۷-۱۲-۲۵_۱۱-۴۱-۵۹

یکی از روشهای آبیاری تحت فشار که در سالهای اخیر توسعه یافته، روش آبیاری قطره ای با استفاده از نوار آبیاری قطره ای تیپ می باشد. این نوارها در طول خود و به فواصل معین دارای روزنه خروج آب بوده و آب را به صورت قطره ای با فشار و دبی مشخص خارج می سازد. نوارتیپ قابلیت نصب در سطح و عمق خاک را دارد و به دلیل ترکیبات مواد اولیه آن در مقابل اشعه آفتاب، ترکیبات شیمیایی، سموم علف کش و سایر ترکیبات اسیدی مقاوم است و برای آبیاری باغات، محصولات زراعی، ردیف کاشت و گلخانه ها مانند: گوجه فرنگی، سیب زمینی، پیاز، توت فرنگی، خیار سبز، ذرت، گندم، چغندر قند و غیره  مورد استفاده قرار می گیرد.

 نوار تیپ یزد دریپ به عنوان یک محصول کارآمد در سامانه های نوین آبیاری و قابل رقابت با نمونه های خارجی موجود در بازار می تواند سهم به سزایی در کاهش مصرف آب ، کاهش هزینه های آبیاری ، افزایش بهره بروری زمین و نیروی انسانی را به همراه داشته باشد .